O nas

Firma Usługi Projektowe "Akropol" działa nieprzerwanie od 2000 r.  Ponad piętnastoletnia obecność na rynku zaowocowała już licznymi realizacjami, ogromnym bagażem doświadczeń w kontaktach z użytkownikami oraz współpracą ze specjalistami różnych branż a co za tym idzie poszerzeniem zakresu świadczonych usług. Naszymi klientami są podmioty gospodarcze i osoby fizyczne.

Oprócz projektowania,  zapewniamy pełną obsługę procesu inwestycyjnego, przeprowadzenie procedury od początku do końca każdego etapu. Na życzenie klienta podejmujemy się załatwienia wszystkich formalności począwszy od decyzji o ustalenie warunków zabudowy, przez wszystkie wymagane uzgodnienia, aż do uzyskania pozwolenia na budowę.

Biuro ściśle współpracuje z wyspecjalizowanymi jednostkami projektowymi branż instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz rzeczoznawcami ppoż., sanitarno-higienicznymi i BHP, co umożliwia kompleksowe przygotowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej.

W ramach nadzoru budowlanego świadczymy usługi Inspektora nadzoru inwestorskiego. Sporządzamy kosztorysy budowlane oraz Świadectwa energetyczne budynków.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.